Главная Новости 7-9 октября 2011 года прошёл кубок Винницкой области среди детей, юношей, девушек, кадетов, кадеток, юниоров, юниорок, мужчин и женщин по Таэквон–До ИТФ.

7-9 октября 2011 года прошёл кубок Винницкой области среди детей, юношей, девушек, кадетов, кадеток, юниоров, юниорок, мужчин и женщин по Таэквон–До ИТФ.

Кубок Вінницької області серед дітей, юнаків, дівчат, кадетів, кадеток, юніорів, юніорок, чоловіків та жінок по Таеквон–До ІТФ 2011 року

 

Загальна кількість учасників змагань – 121 чоловік;

 

Змагання проводились 07–09 жовтня 2011 року в приміщенні спортивного залу Вінницького будівельного технікуму та були відбірковими на кубок України серед дітей, юнаків, дівчат та кадетів, що відбудеться 14-16 жовтня 2011 року в м. Києві та відбірковими на кубок України серед юніорів, юніорок, чоловіків та жінок що відбудеться 18-20 листопада 2011 року в м. Маріуполі.

 

Кубок Вінницької області серед дітей, юнаків, дівчат та кадетів проводився по тулям, спеціальній техніці та спарингам в таких вікових та вагових категоріях:

 

8 – 9 років (2002-2003 р. н.) – до 22 кг, до 25 кг, до 28 кг, до 32 кг, до 36 кг, до 40 кг, + 40 кг;

10 – 11 років (2000-2001 р. н.) – до 26 кг, до 30 кг, до 34 кг, до 38 кг, до 42 кг, + 42 кг; 

12 – 13 років (1998-1999 р. н.) – до 30 кг, до 35 кг, до 40 кг, до 45 кг, до 50 кг, до 55 кг, + 55 кг;

 

Кубок Вінницької області серед юніорів та юніорок проводився по тулям, спеціальній техніці та спарингам в таких вагових категоріях:

 

ЮНІОРИ:      14 – 17 років (1994-1997 р. н.)

юніори:        до 45 кг, до 51 кг, до 57 кг, до 63 кг, до 69 кг, до 75 кг, + 75 кг;

юніорки:      до 40 кг, до 46 кг, до 52 кг, до 58 кг, до 64 кг, до 70 кг, + 70 кг;

 

Кубок Вінницької області серед чоловіків та жінок проводився по тулям, спеціальній техніці та спарингам в таких вагових категоріях:

 

ДОРОСЛІ:     18 – 39 років (1972-1993 р. н.)

ЧОЛОВІКИ:   до 50 кг, до 57 кг, до 64 кг, до 71 кг, до 78 кг, до 85 кг, + 85 кг;

ЖІНКИ:          до 45 кг, до 51 кг, до 57 кг, до 63 кг, до 69 кг, до 75 кг, + 75 кг.

 

За результатами отриманих спортсменами нагород тренера посіли наступні міста:

1 місце БАРЧИШЕН ОЛЕГ – 20 золотих, 4 срібних, 8 бронзових;

2 місце ШЕПТЯКОВ ОЛЕКСАНДР – 9 золотих, 8 срібних, 5 бронзових;

3 місце ВОЛЬСЬКИЙ ТАРАС – 8 золотих, 2 срібних, 1 бронзова;

4 місце РИБАЧЕНКО ВІКТОР – 7 золотих, 6 срібних, 3 бронзові;

5 місце КІБІЧ ВІТАЛІЙ – 4 золотих, 6 срібні, 3 бронзові;

6 місце ДОВБНЯ ВАЛЕРІЙ – 4 золотих, 1 срібна, 2 бронзових;

7 місце РОЗВАДОВСЬКИЙ СЕРГІЙ – 2 золотих, 2 срібних;

 

ВИПИСКА ПРЕЗЕРІВ:

 

№ п/п

Прізвище та ім'я

Вікова категорія

Вагова категорія

Стать

Зайняте місце

Тренер

Змагання по спарингам

1.

Мартинюк Єлезавета

8-9

до 25 кг

жіноча

1

Барчишен

2.

Басовська Катерина

8-9

до 28 кг

жіноча

1

Кібіч

3.

Бондар Катерина

8-9

до 32 кг

жіноча

1

Шептяков

4.

Бугай Ілля

8-9

до 22 кг

чоловіча

1

Рибаченко

5.

Тищенко Іван

8-9

до 25 кг

чоловіча

1

Кібіч

6.

Поліщук Олександр

8-9

до 25 кг

чоловіча

2

Кібіч

7.

Кирилюк Олександр

8-9

до 25 кг

чоловіча

3

Кібіч

8.

Швець Владислав

8-9

до 28 кг

чоловіча

1

Шептяков

9.

Ярославцев Костянтин

8-9

до 28 кг

чоловіча

2

Кібіч

10.

Гончарук Дмитро

8-9

до 28 кг

чоловіча

3

Шептяков

11.

Чаповський Георгій

8-9

до 32 кг

чоловіча

1

Кібіч

12.

Козаченко Сергій

8-9

до 32 кг

чоловіча

2

Довбня

13.

Табачук Артем

8-9

до 32 кг

чоловіча

3

Довбня

14.

Яблонський Єгор

8-9

до 36 кг

чоловіча

1

Рибаченко

15.

Дмитрук Андрій

8-9

до 40 кг

чоловіча

1

Барчишен

16.

Кирницький Ігор

8-9

+ 40 кг

чоловіча

1

Рибаченко

17.

Бочварова Джессіка

10-11

до 34 кг

жіноча

1

Барчишен

18.

Афанасьєва Дарья

10-11

до 42 кг

жіноча

1

Вольський

19.

Шайда Леся

10-11

до 42 кг

жіноча

2

Рибаченко

20.

Грабенко Ярослав

10-11

до 30 кг

чоловіча

1

Барчишен

21.

Шептяков Ігор

10-11

до 30 кг

чоловіча

2

Шептяков

22.

Ярославцев Олександр

10-11

до 30 кг

чоловіча

3

Кібіч

23.

Кобенда Назар

10-11

до 34 кг

чоловіча

1

Барчишен

24.

Кулеш Володимир

10-11

до 34 кг

чоловіча

2

Кібіч

25.

Іскренко Едуард

10-11

до 34 кг

чоловіча

3

Барчишен

26.

Коломієць Данило

10-11

до 38 кг

чоловіча

1

Рибаченко

27.

Лучицький Владислав

10-11

до 38 кг

чоловіча

2

Барчишен

28.

Керимов Ростислав

10-11

до 38 кг

чоловіча

3

Шептяков

29.

Царалунга Ілля

10-11

до 42 кг

чоловіча

1

Довбня

30.

Сторожук Костянтин

10-11

до 42 кг

чоловіча

2

Шептяков

31.

Долін Максим

10-11

до 42 кг

чоловіча

3

Барчишен

32.

Туркот Денис

10-11

до 46 кг

чоловіча

1

Шептяков

33.

Розвадовський Ігор

10-11

+ 46 кг

чоловіча

1

Розвадовський

34.

Чаповський Давид

10-11

+ 46 кг

чоловіча

2

Кібіч

35.

Грабенко Надія

12-13

до 40 кг

жіноча

1

Барчишен

36.

Маркітан Олена

12-13

до 45 кг

жіноча

1

Барчишен

37.

Зарицький Олександр

12-13

до 30 кг

чоловіча

1

Шептяков

38.

Коваленко Дмитро

12-13

до 30 кг

чоловіча

2

Шептяков

39.

Лучицький Андрій

12-13

до 45 кг

чоловіча

1

Барчишен

40.

Черняхович Павло

12-13

до 45 кг

чоловіча

2

Вольський

41.

Павлик Юрій

12-13

до 45 кг

чоловіча

3

Довбня

42.

Гончар Владислав

12-13

до 50 кг

чоловіча

1

Вольський

43.

Дзюбенко Вадим

12-13

до 55 кг

чоловіча

1

Рибаченко

44.

Кравцов Євген

12-13

до 55 кг

чоловіча

2

Розвадовський

45.

Смолець Артем

12-13

до 60 кг

чоловіча

1

Барчишен

46.

Сторожук Василь

12-13

+ 60 кг

чоловіча

1

Довбня

47.

Побережна Марія

юніорка

до 52 кг

жіноча

1

Барчишен

48.

Томляк Марина

юніорка

до 58 кг

жіноча

1

Довбня

49.

Савицький Олександр

юніор

до 51 кг

чоловіча

1

Шептяков

50.

Забавчук Валерій

юніор

до 57 кг

чоловіча

1

Шептяков

52.

Мазур Богдан

юніор

до 57 кг

чоловіча

2

Барчишен

53.

Хлипавка Артур

юніор

до 63 кг

чоловіча

1

Рибаченко

54.

Польгун Олександр

юніор

до 63 кг

чоловіча

2

Рибаченко

55.

Титарчук Сергій

юніор

до 75 кг

чоловіча

1

Розвадовський

56.

Рацюк Владислав

юніор

до 75 кг

чоловіча

2

Розвадовський

57.

Маргарян Еміль

юніор

+ 75 кг

чоловіча

1

Шептяков

58.

Лихогляд Марія

дорослі

до 63 кг

жіноча

1

Барчишен

59.

Вербоватий Олексій

дорослі

до 57 кг

чоловіча

1

Рибаченко

60.

Єсаулов Дмитро

дорослі

до 78 кг

чоловіча

1

Довбня

Змагання по тулям (формальним вправам)

1.

Мартинюк Єлезавета

8-9

10-1 гип

жіноча

1

Барчишен

2.

Рудик Ганна

8-9

10-1 гип

жіноча

2

Шептяков

3.

Бондарь Катерина

8-9

10-1 гип

жіноча

3

Шептяков

4.

Зеленянський Максим

8-9

10-1 гип

чоловіча

1

Вольский

5.

Кирилюк Олександр

8-9

10-1 гип

чоловіча

2

Кібіч

6.

Поліщук Олександр

8-9

10-1 гип

чоловіча

3

Кібіч

7.

Афанасьєва Дарина

10-11

10-1 гип

жіноча

1

Вольський

8.

Бочварова Джессіка

10-11

10-1 гип

жіноча

2

Барчишен

9.

Шайда Леся

10-11

10-1 гип

жіноча

3

Рибаченко

10.

Грабенко Ярослав

10-11

10-1 гип

чоловіча

1

Барчишен

11.

Штукель Артем

10-11

10-1 гип

чоловіча

2

Шептяков

12.

Кобенда Назар

10-11

10-1 гип

чоловіча

3

Барчишен

13.

Грабено Надія

12-13

10-1 гип

жіноча

1

Барчишен

14.

Данилко Мар’яна

12-13

10-1 гип

жіноча

2

Вольський

15.

Маркітан Олена

12-13

10-1 гип

жіноча

3

Барчишен

16.

Лучицький Андрій

12-13

10-1 гип

чоловіча

1

Барчишен

17.

Коваленко Дмитро

12-13

10-1 гип

чоловіча

2

Шептяков

18.

Зарицький Олександр

12-13

10-1 гип

чоловіча

3

Шептяков

19.

Побережна Марія

юніорка

10-1 гип

жіноча

1

Барчишен

20.

Забавчук Валерій

юніор

10-1 гип

чоловіча

1

Шептяков

21.

Савицький Олександр

юніор

10-1 гип

чоловіча

2

Шептяков

22.

Мазур Богдан

юніор

10-1 гип

чоловіча

3

Барчишен

23.

Лихогляд Марія

дорослі

1 дан

жіноча

1

Барчишен

Спеціальна техніка

1.

Мартинюк Єлезавета

8-9

 

жіноча

1

Барчишен

2.

Басовська Катерина

8-9

 

жіноча

2

Кібіч

3.

Бондарь Катерина

8-9

 

жіноча

3

Шептяков

4.

Тищенко Іван

8-9

 

чоловіча

1

Кібіч

5.

Кирницький Ігор

8-9

 

чоловіча

2

Рибаченко

6.

Подзигун Владислав

8-9

 

чоловіча

3

Рибаченко

7.

Афанасьєва Дарина

10-11

 

жіноча

1

Вольський

8.

Шайда Леся

10-11

 

жіноча

2

Рибаченко

9.

Бочварова Джессіка

10-11

 

жіноча

3

Барчишен

10.

Петрович Віктор

10-11

 

чоловіча

1

Вольський

11.

Коломієць Данило

10-11

 

чоловіча

2

Рибаченко

12.

Грабенко Ярослав

10-11

 

чоловіча

3

Барчишен

13.

Данилко Мар’яна

12-13

 

жіноча

1

Вольський

14.

Маркітан Олена

12-13

 

жіноча

2

Барчишен

15.

Грабенко Надія

12-13

 

жіноча

3

Барчишен

16.

Гончар Владислав

12-13

 

чоловіча

1

Вольський

17.

Дзюбенко Вадим

12-13

 

чоловіча

2

Рибаченко

18.

Черняхович Павло

12-13

 

чоловіча

3

Вольський

19.

Побережна Марія

юніорка

 

жіноча

1

Барчишен

20.

Кавалер Олег

юніор

 

чоловіча

1

Шептяков

21.

Савицький Олександр

юніор

 

чоловіча

2

Шептяков

22.

Хлипавка Артур

юніор

 

чоловіча

3

Рибаченко

23.

Лихогляд Маріяр

юніор

 

жіноча

1

Барчишен

 

Після проведення даних змагань сформована збірна команда Вінницької області для участі у кубку України, а саме:

 

Спаринги:

ЮНІОРКИ: 14 - 17 років (1994-1997 р. н.) 

  • Вагова категорія до 52 кг – Побережна Марія (Барчишен) (1 дан);
  • Вагова категорія до 58 кг – Томляк Марина (Довбня) (2 гип);

 

ЮНІОРИ: 14 - 17 років (1994-1997 р. н.) 

  • Вагова категорія до 45 кг – Лучицький Андрій (Барчишен) (4 гип);
  • Вагова категорія до 51 кг – Савицький Олександр (Шептяков) (2 гип);
  • Вагова категорія до 57 кг – Забавчук Валерій (Шептяков) (1 дан);

 

Тулі:

Побережна Марія (Барчишен) (1 дан);

 

Спеціальна техніка:

Побережна Марія (Барчишен) (2 гип);

Томляк Марина (Довбня) (2 гип);

 

ДОРОСЛІ

 

Спаринги:

ЖІНКИ: 18 - 39 років (1972-1993 р. н.) 

  • Вагова категорія до 63 кг – Лихогляд Марія (Барчишен) (2 гип);

 

ЧОЛОВІКИ: 18 - 39 років (1972-1993 р. н.) 

  • Вагова категорія до 71 кг – Вольський Тарас (самостійно) (1 дан/мс);

 

Спеціальна техніка:

Лихогляд Марія (Барчишен) (2 гип);

Вольський Тарас (самостійно) (1 дан/мс);

 

Секретар змагань                                                                              В. Побережна

 

Головний суддя змагань                                                                  О. Барчишен 


Внимание!

Федерация Таэквон-До ИТФ проводит набор в секции мальчиков и девочек возрастом 6-8 лет.
Обращаться по тел.:
(067) 800-17-80, (063) 182-45-55

Видео